Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Telemarketer

Wrocław

Professional Outsourcing Services sp. z o.o. jest licencjonowaną agencją personalną, prowadzącą procesy rekrutacyjne na pracę stałą i tymczasową dla firm w Polsce i Europie.
Wśród naszych klientów są małe, średnie i duże polskie i zagraniczne firmy.
Dla naszego Klienta z branży finansowej, poszukujemy aktualnie:
Miejsce pracy: Wrocław
Jeśli jesteś studentem/studentką, szybko nawiązujesz kontakty, lubisz rozmawiać przez telefon- a może masz doświadczenie w telesprzedaży? Ta praca czeka właśnie na ciebie.

Obowiązki:
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
- umawianie spotkań bezpośrednich z przedstawicielami handlowymi
- prowadzenie bazy danych klientów
- realizacja założonych planów sprzedaży

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w telesprzedaży
- zaangażowanie w wykonywanie codziennych czynności
- dobra dykcja, miły głos
- rzetelność i precyzja w przekazywaniu informacji
- entuzjazm i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- chęć do nauki i zainteresowanie zagadnieniami finansowymi
- obsługa komputera

Oferujemy:
- system profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy
- elastyczny czas pracy
- umowę zlecenie podpisywaną z naszą firmą
- pracę w młodym i energicznym zespole
- stałe wynagrodzenie + system premiowy
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV (ze zdjęciem) wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych na adres e-mail.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Listopad, 2012  13:31

Identyfikator: 427979

Wyświetleń: 5486