Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Obsługi Klienta

Wrocław

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- dobra dykcja, komunikatywność
- obsługa komputera (Word, Excel)
- zaangażowanie i motywacja do pracy

Obowiązki:

- obsługa połączeń przychodzących
-obsługa klienta telefoniczna i mailowa
-przekazywanie informacji o awarii, odpowiadanie na reklamacje, przedłużanie umów

Oferujemy:

- pracę w stale rozwijającej się firmie w przyjaznym zespole
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (zapewnione ubezpieczenie zdrowotne)
-pakiet specjalistycznych szkoleń
- pracę od poniedziałku do piątku - możliwość dopasowania grafiku
- praca we Wrocławiu, w dwóch lokalizacjach
- atrakcyjną stawkę godzinową
- profesjonalną i życzliwą obsługę ze strony agencji pracy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 71 343 58 02 lub wysłanie CV na adres: m.kieryluk@workexpress.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Sierpien, 2014  10:53

Identyfikator: 517555

Wyświetleń: 2663