Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant z język holenderskim

Wrocław

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3

Dla naszego klienta- jednej z największych firm informatycznych na świecie, producenta min. komputerów, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz dostawcy usług IT, poszukujemy osób na stanowisko:

KONSULTANT Z JĘZYKIEM HOLENDERSKIM

Wymagania
&#8226; Znajomość języka holenderskiego na poziomie biegłym (min. C1)- warunek konieczny
&#8226; Komunikatywna znajomość języka angielskiego
&#8226; Doskonałe umiejętności komunikacyjne
&#8226; Umiejętność pracy w zespole
&#8226; Doświadczenie w branży turystycznej lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
Obowiązki
&#8226; Telefoniczne przyjmowanie rezerwacji od Klientów firmy działającej w branży hotelarskiej
&#8226; Udzielanie informacji na temat usług firmy
&#8226; Budowanie pozytywnych relacji z klientami
&#8226; Współpraca z innymi departamentami w organizacji w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi
Oferujemy
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych
&#8226; Elastyczny system pracy - praca zmianowa pomiędzy 8.00 &#8211; 20.00
&#8226; Pakiet profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy
&#8226; Pakiet świadczeń socjalnych
&#8226; Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
&#8226; Atrakcyjne warunki finansowe

W treści wiadomości proszę wpisać: konsultant z język holenderskim

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 02 Lipiec, 2013  14:33

Identyfikator: 466365

Wyświetleń: 2841