Dolnośląskie

Konsultant ds telefonicznej obsługi klienta - dla niepełnosp

Legnica

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej ( 5606/1) poszukuje dla swojego klienta z Legnicy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Telefonicznej Obsługi Klienta- dla osób niepełnosprawnych

Opis stanowiska:
- Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami
- Przeprowadzanie ankiet
- Dbanie o wizerunek firmy
- Miejsce pracy: Legnica

Od kandydatów oczekujemy:
- Przyjemny głos, wyraźna wymowa i poprawna polszczyzna
- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu
- Pewność siebie i wysoka kultura osobista
- Dyspozycyjność

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pakiet szkoleń
- Interesującą i rozwijającą pracę w firmie należącej do światowego koncernu
- Możliwość rozwoju osobistego
- Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: niepelnosprawni@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie KOM/NIE/2013

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 14 Pazdziernik, 2013  14:35

Identyfikator: 482428

Wyświetleń: 2975