Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Żłobek zatrudni położną

Wrocław

Żłobek we Wrocławiu zatrudni wykwalifikowaną położną (ukończone studia) z minimum 2-letnim doświadczeniem w pracy (położnictwo i/lub opieka nad dziećmi do lat 3).

Zakres obowiązków:
- opieka, pielęgnacja i zabawa z dziećmi w wieku 20 tygodni- 3 lata,
- bieżąca praca organizacyjna w żłobku (sprzątanie, przygotowywanie posiłków itp).

Nasze wymagania:
- uprawnienia do pracy w zawodzie,
- "serce" do dzieci
- pomysłowość i kreatywność w prowadzeniu zabaw,
- umiejętność pielęgnacji maluchów,
- deklaracja pracy długoterminowej (nie chcemy dzieciom co chwilę zmieniać opiekunek),
- mile widziane różne pasje, hobby i zainteresowania, którymi można "zarazić" dzieci.

Co oferujemy:
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- stabilny grafik pracy,
- sympatyczną i przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Marzec, 2013  13:40

Identyfikator: 449938

Wyświetleń: 5316