Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekunka Osób Starszych - Wiesbaden

Sopot

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Perfekton zajmująca się zatrudnianiem opiekunek/opiekunów osób starszych w Niemczech, prowadzi intensywną rekrutację na w/w stanowisko.

wymagania:
-znajomości języka niemieckiego przynajmniej w stopniu dobrym
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
-rzetelność i sumienność podczas wykonywanej pracy
-gotowości do wyjazdu do Niemiec na min. 2 m-ce
-prawo jazdy kat.B

obowiązki:
-opieka nad Panią w podeszłym wieku
-prowadzenie gospodarstwa domowego

oferujemy:
-wysokie zarobki
-gwarantowane premie
-legalną pracę na terenie Niemiec
-opłacanie składek ZUS-owskich
-bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie
-dofinansowanie kosztów podróży
-szybki wyjazd

Osoby spełniające wymagania proszę o wysłanie CV na adres: dawid@perfekton.de wpisując w tytule wiadomości "Opiekun/ka osób starszych" lub kontakt pod numerem telefonu 794 934 430
lub 58 728 29 49

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Lipiec, 2013  14:08

Identyfikator: 468122

Wyświetleń: 4440