Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Wrocław

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Główny zakres obowiązków:
- nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
- negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
- bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
- utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami

Oferujemy:
- dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
- wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
- szkolenie wprowadzające w obowiązki,
- merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
- wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
- bardzo atrakcyjny system prowizyjny

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego &#8211; warunek konieczny,
- doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
- pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
- podstawowa znajomość pakietu MS Office,
- czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
- doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt@cedriver.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Lipiec, 2020  18:30

Identyfikator: 685801

Wyświetleń: 1251