Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator ds. Klientów Kluczowych

Wrocław

DUON Marketing and Trading S.A. lider na rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego w Polsce. Spółka powołana została do reprezentowania notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW) Grupy DUON S.A. na polskim i zagranicznym rynku gazu, energii elektrycznej oraz produktów powiązanych. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy osób z inicjatywą, skrupulatnością w działaniu oraz chęcią ciągłego rozwoju, na stanowisko:

Koordynator ds. Kluczowych Klientów

Miejsca pracy: Łódź, Wrocław, Bydgoszcz
Nr ref.: KBK/nazwa miejscowości, do której aplikujesz

Główne zadania:

obsługa posprzedażowa Klientów z własnego portfela w celu nawiązania długofalowych relacji i zapewnienia doradztwa w zakresie Dual Fuel
negocjowanie warunków umów handlowych
budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami biznesowymi
realizacja aktualnych planów sprzedaży Dual Fuel
okresowe raportowanie wyników sprzedaży do bezpośredniego przełożonego

Od Kandydatów oczekujemy:

min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej B2B
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
biegła obsługa komputera, zwłaszcza pakietu Ms Office
doświadczenie w obsłudze firm z branż produkcyjnych
znajomość rynku energii lub gazu będzie dodatkowych atutem
dobra znajomość języka angielskiego &#8211; mile widziana

Oferujemy:

zatrudnienie w Spółce działającej na europejskim rynku energii
umowę o pracę po okresie próbnym
wynagrodzenie podstawowe plus prowizję od sprzedaży
atrakcyjny pakiet szkoleń oraz zaplanowaną ścieżkę kariery
nowoczesne narzędzia pracy
doskonałą atmosferę w miejscu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres katarzyna.pl/akwicz@duon.pl/. Pliki z ww. dokumentami prosimy opisać wyłącznie swoim imieniem i nazwiskiem, np.: Imię_Nazwisko_CV.pdf.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Pazdziernik, 2014  09:43

Identyfikator: 525462

Wyświetleń: 11916