Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator Grupy Sprzedażowej - Jelenia Góra

Jelenia Góra

PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o. - międzynarodowa firma z branży finansowej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby która na terenie Jeleniej Góry zbuduje oraz rozwinie zespół doradców finansowych zarządzając nimi na stanowisku :

Koordynator Grupy Sprzedażowej
miejsce pracy: Jelenia Góra
nr. ref: KS/JEL

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe
&#8226; Znajomość technik sprzedaży w stopniu praktycznym
&#8226; Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej bez względu na branżę (produkty finansowe, telekomunikacja, sieci kosmetyczne &#8211; mile widziane)
&#8226; Co najmniej roczne, udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu podległym personelem
&#8226; Umiejętność skutecznego motywowania oraz coachingu podległych pracowników
&#8226; Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego zespołu sprzedażowego

Obowiązki:

&#8226; Zarządzanie zespołem sprzedażowym
&#8226; Prowadzenie procesów rekrutacji oraz wdrożenia nowych członków zespołu
&#8226; Coaching podległych pracowników
&#8226; Sprzedaż własna lidera zespołu
&#8226; Akcje marketingowe

Oferujemy:

&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego pod szyldem międzynarodowej organizacji biznesowej
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z części stałej oraz prowizyjnej
&#8226; Profesjonalny system wdrożenia do pracy oraz pakiet szkoleń wewnętrznych
&#8226; Elastyczne formy zatrudnienia
&#8226; Telefon z taryfą FREE

Aplikacja powinna zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 12 Sierpien, 2013  11:00

Identyfikator: 473645

Wyświetleń: 3493