Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tester Funkcjonalny

Warszawa

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorskie projekty z dziedziny IT. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Nr Ref: WMM12TEST
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
Wykonywanie testów oprogramowania
Zbieranie i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu informatycznego &#8211; w zakresie niezbędnym dla testowania nowotworzonego oprogramowania
Dokumentowanie wykonanej pracy

Profil kandydata
Znajomość zagadnień związanych z profesjonalnym testowaniem oprogramowania
Min. 6-miesięczne doświadczenie w planowaniu faz testowania projektów informatycznych w zakresie testów funkcjonalnych, wydajnościowych oraz akceptacyjnych
Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów
Mile widziana znajomość metodologii wytwarzania oraz testowania oprogramowania oraz narzędzi
(mile widziana znajomość JMeter, SoapUI, Selenium, narzędzia continuous integration)
Komunikatywność
Umiejętność analitycznego myślenia
Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
Umiejętności pracy w zespole i otwartość na poznawanie nowych technologii
Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy ze szczególnym uwzględnieniem dokumentowania wykonanej pracy

Klient oferuje:
Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia
Pracę z nowymi technologiami
Umowę o pracę
Pracę od pon do pt w godz. 8-16

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: m.maliszewska@jobfinder.pl/

w tytule prosimy umieścić Nr Ref: WMM12TEST

Proszę o umieszczenie na CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 27 Kwiecien, 2012  11:04

Identyfikator: 394322

Wyświetleń: 16998