Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Software Tester Embedded System

Wrocław

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać,
a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Software Tester Embedded Systems
NBCR.JG.06.2016.RG.STES
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki :
Praca przy weryfikacji oprogramowania dla systemów wbudowanych (branża telekomunikacyjna),
Rozwój testów ręcznych oraz automatycznych,
Zgłaszania usterek i pomoc w identyfikowaniu ich przyczyn,
Wykonywanie testów na różnych poziomach (moduł, integracja, system, akceptacja),
Wykonywanie testu przy użyciu dedykowanego urządzenia do badań telekomunikacyjnych (testerów protokołów, symulatory sieciowe),
Oferujemy :
Świetną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole specjalistów,
Kulturę otwartej komunikacji i wymiany doświadczeń,
Elastyczne godziny pracy,
Stabilne miejsce pracy ,
Dostęp do najonowszych technologii oraz know &#8211; how
Udział w ciekawych i różnorodnych projektach (lokalnych i międzynarodowych,
Możliwość wyjazdów zagranicznych,
Indywidualne dopasowanie ścieżki rozwoju &#8211; wymiany międzynarodowe, profesjonalne certyfikaty,
Warunki pracy, które dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa finansowego i pozwolą Ci spełnić swoje marzenia,
Prywatną opiekę medyczną,
Ubezpieczenie na życie oraz w podróży,

Wymagania :
Minimum 2 letnie doświadczenie w weryfikacji oprogramowania,
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie &#8211; jest to podstawowy język wykorzystywany podczas pracy przy projekcie,
Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
Możliwość wzięcia odpowiedzialności za realizację zadań i wysokiej kontroli jakości,
Chęć podjęcia ciągłego rozwoju i wykazywanie się własną inicjatywą podczas projektu,
Mile widziane :
Znajomość ISTQB oraz języka programowania Java,
Doświadczenie w pracy z systemami wbudowanych weryfikacji (telekomunikacja)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: jakub.gawlowicz@nbcrecruitment.pl/

Jednocześnie informujemy wszystkich Kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)&#8221;.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NBCR Sp. z o.o. w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za tą zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom NBCR Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 22 Czerwiec, 2016  11:55

Identyfikator: 585603

Wyświetleń: 7557