Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca dla studentów dziennych i zaocznych (grafik)

Wrocław

Agencja Doradztwa Personalnego Mirth (nr certyfikatu 11403) dla jednego ze swoich klientów z Wrocławia poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce: Wrocław Psie Pole
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Stawka: 10 zł netto/godzina + gwarantowane premie
Charakter pracy: Call Center
Godziny pracy: 16:00 - 20:00

Opis stanowiska:
Poszukujemy osób gotowych do podjęcia nie-pełnoetatowej pracy w call center firmy zajmującej się windykacją należności. Do obowiązków będzie należał kontakt telefoniczny z klientem firmy (osoby posiadającej zadłużenie) oraz negocjowanie warunków spłaty należności.
Oczekiwania:
Brak oporów w kontaktach telefonicznych z obcymi
Mile widziane doświadczenie w call center
Dobra dykcja i miłe usposobienie
Oferujemy:
Płatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
Szkolenia wewnętrzne
Możliwość awansu wewnętrznego wraz ze wzrostem wynagrodzenia - większość managerów oraz team leaderów firmy to osoby pracujące wcześniej na stanowiskach konsultantów w call center
Wynagrodzenie podstawowe + premie do 1000 zł netto miesięcznie uzależnione od wyników pracy (premie gwarantowane)
Sposób aplikowania: mailowo
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie udzielamy informacji telefonicznej. Przesłanie CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Listopad, 2015  17:24

Identyfikator: 567815

Wyświetleń: 2284