Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Analityk Danych Euro Bank S.A.

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:
&#8226; praca w środowisku bazodanowym Oracle oraz Access przy użyciu SQL (m. in. umieszczanie danych w tabelach i ich modyfikacja; tworzenie prostych zapytań, wyrażeń algebraicznych, działań na datach; wykorzystanie funkcji analitycznych);
&#8226; praca z wykorzystaniem języka programowania VBA na poziomie podstawowym (m. in. wstawianie odpowiednich danych do tabel w bazie z utworzonych formatek, działania na pętlach, działania algebraiczne, wykorzystywanie funkcji Excela);
&#8226; praca z dużymi bazami danych;
&#8226; zapewnianie wsparcia analitycznego w projektach realizowanych w Departamencie Banku;
&#8226; raportowanie wyników;
&#8226; współpraca przy projektowaniu nowych narzędzi nadzoru i wsparcia.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to ekonomia/finanse, ekonometria, matematyka, informatyka;
&#8226; mile widziane doświadczenie na stanowiskach analitycznych w branży finansowej;
&#8226; bardzo dobra umiejętność tworzenia zapytań w SQL;
&#8226; bardzo dobra znajomość programu Excel;
&#8226; znajomość VBA na poziomie podstawowym;
&#8226; umiejętność zdobywania informacji i wysoki poziom zdolności analitycznych;
&#8226; wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole ;
&#8226; bardzo dobra organizacja własnej pracy;
&#8226; samodzielność w działaniu oraz umiejętność szybkiego uczenia się;

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę od pierwszego dnia
&#8226; prywatną opiekę medyczną
&#8226; możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
&#8226; kwartalny system premiowy
&#8226; parking dla rowerzystów
&#8226; zniżki na lunch, do kina i teatru
&#8226; preferencyjną ofertę produktów bankowych

Zainteresowane ofertą osoby, zapraszamy do przesyłania CV za pomocą formularza dostępnego pod poniższym linkiem rekrutacyjnym:
system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=957bba9c877a4025aa8c94355b2199ae

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 18 Lipiec, 2016  14:30

Identyfikator: 588032

Wyświetleń: 3302