Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Android & iOS Developer

Wrocław

Naszym klientem jest producent oprogramowania online dla klientów biznesowych. Firma od wielu lat odnosi sukcesy na rynku polskim i rynkach zagranicznych, jest nastawiona na rozwój zarówno firmy, jak i swoich pracowników. Aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Lokalizacja :Wrocław

Zadania:

projektowanie, nowych rozwiązań mobilnych dla smartfonów i innych urządzeń mobilnych
wybór technologii potrzebnych do realizacji projektów
tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową
współpraca z innymi zespołem wewnątrz firmy
Wymagania:

minimum 2- letnie doświadczenie w zakresie programowania aplikacji na ANDROID & iOS (poparte autorskimi aplikacjami)
znajomość komunikacji z REST API
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:

pełną wyzwań i dynamiki pracę w innowacyjnym środowisku, z pasjonatami w swojej branży
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w oparciu o własną działalność gospodarczą
interesujący pakiet socjalny

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Sierpien, 2014  13:16

Identyfikator: 519430

Wyświetleń: 3961