Dolnośląskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Praca W Niemczech Laminarz\pomocnik

Agencja Pracy S&A sp. z o.o. dla naszego niemieckiego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Laminiarz/Pomocnik

&#128204; Miejsce pracy: Giebelstadt

&#9989; Zakres obowiązków:

&#9726; Nakładanie mat Gfk, impregnowanych żywicą epoksydową
&#9726; Klejenie mat za pomocą wałka
&#9726;Przycinanie mat
&#9726;Nakładanie kleju i szpachlowanie maty wzmacniającej

&#9989; Oferujemy:

&#9726; stawka godzinowa 12 &#8364;
&#9726; zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
&#9726; niemiecka umowa o pracę na pełen etat
&#9726; standard pracy 8h z możliwością nadgodzin
&#9726; ubezpieczenie na terenie Niemiec

&#9989; Wymagania:

&#9726; mile widziany własny samochód

&#128222; zadzwoń

Tel: +48 881 558 191

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Listopad, 2023  11:33

Identyfikator: 736873

Wyświetleń: 6011