Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Samochodu Dostawczego

Kraków

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres Obowiązków:
-Bieżąca obsługa gości, przyjmowanie zamówień i ich realizacja
-Serwowanie dań, w tym polecanie potraw i win
-Obsługa kasy
-Współpraca z działem kuchni i magazynu
-Utrzymywanie restauracji w czystości

Oferujemy:
-Stałą pracę
-Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów
-Zakwaterowanie
-Ubezpieczenie

Wymagamy:
-Doświadczenie, pozwalające na samodzielne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
-Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
-Punktualność, niezawodność i komunikatywność
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość i pogodne usposobienie

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Chcesz dołączyć do naszych szeregów? Wyślij nam swoją aplikację Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji!

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 06 Maj, 2014  12:56

Identyfikator: 505591

Wyświetleń: 7887