Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zbrojarz na prefabrykaty do Belgii

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym zbrojarzem do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Opis stanowiska:
&#8226; współpraca z projektantem i kierownikiem budowy,
&#8226; zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:
&#8226; doświadczenie zawodowe na stanowisku zbrojarz/spawacz,
&#8226; umiejętność spawania,
&#8226; umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
&#8226; systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
&#8226; mobilność, dyspozycyjność do pracy,
&#8226; prawo jazdy kategorii B,
&#8226; dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
&#8226; własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:

&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; możliwość zakwaterowania,
&#8226; kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
&#8226; pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na anna.pastuszko@regess.eu
Więcej informacji pod numerem telefonu: 507 923 286

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Styczen, 2019  09:24

Identyfikator: 648451

Wyświetleń: 761