Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Szlifierz/bielsko

Bielsko-biaŁa

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Dla naszego Klienta, poszukujemy odpowiednie osoby do pracy na stanowisko:

SZLIFIERZ
Nr. ref. SZL/BIELSKO

Opis stanowiska:

&#8226; Wykonywanie pomiarów,
&#8226; Zatrudnienie na obrabiarkach
&#8226; Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego.

Wymagania:

&#8226; Wykształcenie minimum zawodowe w zawodzie związanym z obróbką skrawaniem.
&#8226; Dobra znajomość rysunku technicznego.
&#8226; Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami uniwersalnymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, płytki wzorcowe).
&#8226; Doświadczenie w pracy na obrabiarkach uniwersalnych &#8211; szlifierka do wałków i szlifierka do otworów.

Oferujemy:
&#8226; możliwość rozwoju,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; zatrudnienie w Bielsku-Białej
Kontakt:
GI Group Sp. z o.o. &#8211; Oddział Tychy
Al. Niepodległości 2
43-100 Tychy
tel. 32 327 66 49, 668 466 414
CV prosimy przesyłać na adres: praca.tychy@gigroup.com

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 21 Luty, 2012  09:24

Identyfikator: 378568

Wyświetleń: 11268