Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. rekrutacji Wrocław

Wrocław

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Specjalista ds. rekrutacji
Miejsce wykonywania pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

- Sprawna obsługa komputera, Internetu
- Pośrednia i bezpośrednia obsługa klientów
- Praca w biurze
- Rekrutacja i selekcja pracowników
- Weryfikacja aplikacji w sprawie pracy
- Obsługa procesów administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników

Oczekujemy:

- Osoby ambitnej, nastawionej na realizację celów i chętnej do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zapewniamy wsparcie w okresie wdrożenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie netto: 1500zł/miesiąc
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- od 1 do 3 miesięcy stażu (w zależności od szybkości wdrożenia) z płatnym wynagrodzeniem we Wrocławiu. Staż poprzedza późniejsze pełnoetatowe zatrudnienie.

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dot. danych osobowych za pośrednictwem portalu z dopiskiem w temacie / treści e-maila nr ref. ogłoszenia: Rekruter Wrocław

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 09 Luty, 2017  15:49

Identyfikator: 604931

Wyświetleń: 824