Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz w Niemczech

Legnica

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:
SPAWACZ MIG/MAG
Opis stanowiska:
&#8226; Spawanie metodą MAG,
&#8226; Spawanie precyzyjne drobnych elementów konstrukcji,
&#8226; Praca z wykorzystaniem rysunku technicznego.
Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (mile widziane),
&#8226; Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
&#8226; Doświadczenie minimum 3 lata przy spawaniu,
&#8226; Dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
&#8226; Znajomość rysunku technicznego,
&#8226; Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
&#8226; znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
Wybranemu kandydatowi gwarantujemy:
&#8226; umowę o pracę i długoterminową współpracę,
&#8226; pracę zawsze na tym samym oddziale,
&#8226; opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie,
&#8226; dodatki za nadgodziny ,
&#8226; możliwość otrzymania zaliczki,
&#8226; opiekę polskiego biura,
&#8226; kompetentnych współpracowników,
&#8226; jest możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres aleksandra.kletkiewicz@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie SPAW/mrjob/UE.
Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Marzec, 2017  15:27

Identyfikator: 607566

Wyświetleń: 1603