Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Szklarni - Bez ZnajomoŚci J. Angielskiego

Venlo/Holandia

Nasza oferta pracy w branży ogrodniczej powraca! Jeżeli szukasz pewnej i dobrze płatnej pracy za granicą, A NIE ZNASZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jest to idealna okazja na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego; praca w tak znanej firmie z branży ogrodniczej to świetny dodatek do każdego CV! Zapewniamy transport do Holandii i zakwaterowanie.

Miejsce pracy: Venlo, Holandia

Zadania:
- Naklejanie etykiet
- Typowe prace szklarniowe przy roślinach
- Szczepienie i sadzenie ziół

Wymagania:
- Nie wymagamy znajomości języka angielskiego!
- Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w euro
- Umowę o pracę tymczasową
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie
- Pracę z przyjemnymi produktami (kwiaty, rośliny itp.)

Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.&#8221;

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Kwiecien, 2017  11:40

Identyfikator: 609188

Wyświetleń: 950