Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji Okolice Zgorzelca

Dla naszego klienta w Niemczech w okolicach Zwickau poszukujemy pracowników do produkcji w branży tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków :

- proste prace fizyczne

Wymagania :

- dyspozycyjność , gotowość do pracy na 3 zmiany
- podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana
- mile widziane osoby które już pracowały na terenie Niemiec

Oferujemy :

- zatrudnienie na niemieckich warunkach
- składki na ubezpieczenie zdrowotne odprowadzane przez pracodawcę
- możliwośc wypłaty zaliczek
- ubezpieczenie dla członków rodziny
- różnorodność pracy za odpowiednie wynagrodzenie
- umowę o pracę na czas nieograniczony
- ponadtaryfowe wynagrodzenie według taryfy BAP
- wypłatę dodatkowych bonusów
- zapeniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania i wsparcie pracownika mówiącego po polsku
-zapewniamy pracę w uczciwej i rzetelnej firmie

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV ( w języku niemieckim ) z podaniem numeru oferty , pocztą na adres:
Fraunholz Personal Service GmbH
Äußere Plauensche Str.20
08056 Zwickau
Frau Tobiś Małgorzata

lub na adres email : m.tobis@fraunholz-personalservice.de

Tel. 004937530355313

Prosimy o dołączenie kopii świadectw, ukończenia kursów, świdectw pracy , dyplomów.
Informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pozdrowienia Fraunholz Personal Service GmbH

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Luty, 2017  12:29

Identyfikator: 606304

Wyświetleń: 1404