Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

KIEROWCA C+E - silos lub wywrotka - system 4/1

Fankfurt nad Menem, Niemcy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

KIEROWCA C+E - silos lub wywrotka - system 4/1 - Frankfurt nad Menem

System zjazdowy: 4/1 lub bez systemu
Rodzaj naczepy: silos lub wywrotka
Wynagrodzenie: 12,5 EUR / godz. + diety
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka lub silos,
- przewóz materiałów sypkich w trasach dalekobieżnych po Niemczech

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 4/1 lub od bez systemu,
- zatrudnienie w dziennych trasach, ok. 12 godzin w ciągu dnia,
- powrót na bazę firmy zazwyczaj w piątek, czasami zdarza się pracująca sobota,
- podczas tras zakwaterowanie w kabinie ciężarówki,
- możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 EUR miesięcznie,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- stawka godzinowa 12,50 EUR brutto + diety 12 EUR netto (lub 24 EUR w przypadku braku stałego miejsca zamieszkania),
- po okresie próbnym dodatek na paliwo 44 EUR miesięcznie,
- premia za bezszkodową jazdę 150 EUR miesięcznie,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum 3-letnie doświadczenie w transporcie ciężarowym,
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożlwiająca słowny i pisemny kontakt

Mile widziane:
- doświadczenie w obsłudze naczep typu wywrotka lub silos
- uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Ogłoszenie dodane: Sobota, 25 Lipiec, 2020  18:25

Identyfikator: 687094

Wyświetleń: 1136