Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Elektryk, elektromonter z niemieckim Fulda

Fulda, Niemcy

Stanowisko: Elektryk Elektromonter do wind osobowych ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Fulda, Niemcy
Nr oferty: 01/29/PF/2017
Znajomość języka: dobry niemiecki

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego
Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Elektryk, elektromonter do wind osobowych

Opis / Obowiązki:
Ilość miejsc: 4.
Miejsce pracy: okolice miasta Fulda &#8211; Hesja Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy.
Pracodawcą jest niemiecka firma zajmująca się montażem i serwisem wind osobowych i podjazdów dla osób niepełnosprawnych.
Czas pracy: od poniedziałku do czwartku na montażu na terenie zachodnich Niemiec, ok. 180 do 210 godz. miesięcznie.

Główne zadania:
Montaż i serwis dźwigów (wind) osobowych.
Konserwacja dźwigów / wind osobowych.
Podłączanie instalacji elektrycznych windy.

Wymagania:
Wyuczony zawód elektryka, elektromontera.
Doświadczenie w montażu, rozruchu, konserwacji i naprawy instalacji elektrycznych dźwigów osobowych.
Umiejętność czytania i pracy według schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.
Konieczna dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Prawo jazdy kat. B, optymalnie BE.
Samodzielność i odpowiedzialność wykonywania pracy.
Umiejętność pracy w grupie.

Klient oferuje:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa 16 euro brutto.
Tygodniowa dieta netto: 72 do 96 euro.
Zarobek miesięczny netto od 2150 do 2350 euro.
Wypłata wszystkich nadgodzin.
Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę i kosztuje 120 euro miesięcznie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:
kom. 519 685 142, 519 685 033 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Lipiec, 2017  09:53

Identyfikator: 616150

Wyświetleń: 850