Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dekarz - blacharz

Niemcy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Niemiec osób na stanowisko:

Obowiązki:

- Położenie dachu płaskiego o powierzchni 11 000 m2
- Pokrycie dachu papą dachową i zgrzewanie jej za pomocą palnika gazowego
- Montaż blachy dachowej

Oczekiwania:

- Doświadczenie
- Znajomość j. obcego &#8211; mile widziana
- Prawo jazdy kat. B &#8211; mile widziane

Oferujemy:

- Zorganizowane zakwaterowanie
- Możliwość nadgodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem: 537 427 566.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Kwiecien, 2017  11:52

Identyfikator: 609511

Wyświetleń: 944