Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Cieśla monter

Francja

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Francji osób na stanowisko:

Cieśla - monter

Obowiązki:

- Montaż ścian i dachu (prace ciesielskie)
- Montaż izolacji przeciwwilgociowej (folia izolacyjna )
- Izolacja ścian i dachu
- Izolacja zewnętrzna i tynkowanie

Oczekiwania:

- Doświadczenie
- Prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane
- Komunikatywna znajomość j. obcego &#8211; mile widziana

Oferujemy:

- Zorganizowane zakwaterowanie

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Marzec, 2017  13:25

Identyfikator: 607303

Wyświetleń: 1017