Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Osoba do rekrutacji oraz obsługi opiekunek DE

Legnica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, tzn. delegowania pracowników na terenie Polski oraz Niemiec.
W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OSOBA DO REKRUTACJI ORAZ OBSŁUGI OPIEKUNEK (oddelegowanych do pracy w Niemczech)

Opis stanowiska:
- Koordynowanie procesu zatrudniania opiekunek do pracy w Niemczech

Od kandydatów oczekujemy:
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
- Doświadczenie przy rekrutacji i delegowaniu opiekunek do pracy w Niemczech oraz podpisywaniu umów
- Biegła znajomość MS Excel, MS Access , Outlook
- Samodzielność i konsekwencja w działaniu
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
- Umowę o pracę i długoterminową współpracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Miejsce pracy: Legnica

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub/i niemieckim na adres opiekunki@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie REKRUTER OPIEKUNEK/2013.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 16 Pazdziernik, 2013  14:30

Identyfikator: 482741

Wyświetleń: 1505