Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Opiekun/sprzedawca Na Stoisku Z E-papierosami

Bolesławiec - Kaufland

Lider rynku elektronicznego palenia w Polsce, właściciel marek: eSmokingWorld.com, Mild, Volish, Provog, LiQueen.

Poszukuje 2 osób (pełen etat) na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Doradzanie Klientom w wyborze najlepszych dla nich e-papierosów i akcesoriów do elektronicznego palenia
- Budowanie trwałych relacji z Klientami
- Opieka i dbałość o estetyczny wygląd stoiska oraz ekspozycji
- Dbałość o zapewnienie odpowiedniego stanu zapasów
- Obsługa reklamacji
- Aktywne budowanie wizerunku Grupy CHIC jako lidera sektora elektronicznego palenia w Polsce

Wymagania:
- Wyznawanie zasady &#8222;Najważniejszy jest klient&#8221;.
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- Znajomość i zainteresowanie tematyką e-papierosów
- Sumienność i wysoka kultura osobista
- Entuzjazm i zaangażowanie
- Znajomość języka angielskiego i (lub) niemieckiego będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:
- Ciekawą i rozwijającą pracę w firmie będącej liderem rynku e-papierosów
- Szkolenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Miłą atmosferę pracy.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: chic.EKRRT7@humanwayapp.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Lipiec, 2013  10:14

Identyfikator: 470346

Wyświetleń: 1716