Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie Nastêpne og³oszenie >>

KIEROWCA C+E - firanka - system 2/1 - Lipsk

Lipsk, Sachsen, Niemcy

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpo¶redniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 2/1 lub praca bez systemu
Rodzaj naczepy: firanka standard lub z systemem Joloda
Wynagrodzenie: podstawa 2200 EUR + diety
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie ci±gnika siod³owego z naczep± typu firanka standard lub z systemem Joloda,
- transport artyku³ów spo¿ywczych, budowlanych oraz papieru w rolach

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie zjazdowym 2/1 lub od poniedzia³ku do pi±tku,
- zatrudnienie w trasach dziennych i nocnych, zgodnie z czasem pracy kierowcy,
- dobrze pouk³adana praca w trasach krótko- i dalekobie¿nych po Niemczech,
- zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
- zatrudnienie w oparciu o niemieck± umowê o pracê, na pe³en etat,
- odprowadzane sk³adki, dostêp do ¶wiadczeñ socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- podstawa 2200 EUR brutto + diety 14 i 28 EUR,
- po okresie próbnym przewidziane podwy¿ki wynagrodzenia,
- urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
- zdalna pomoc naszego biura przez ca³y okres zatrudnienia

Wymagania:
- prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- uprawnienia ADR podstawowe,
- podstawowa znajomo¶æ jêzyka niemieckiego

Osoby zainteresowane podjêciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertê.
Pytania proszê kierowaæ pod nr telefonu: 784 310 100 lub na adres mailowy: kontakt@cedriver.pl

Zapraszam od poniedzia³ku do pi±tku w godz. 9:00 - 15:00
Wiêcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

Og³oszenie dodane: Sobota, 10 Czerwiec, 2023  12:30

Identyfikator: 730956

Wy¶wietleñ: 6246

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. kierowca szuka pracy
  2. SYSTEMY ZABEZPIECZEÑ
  3. Kierowca kat b
  4. Kierowca poszukuje pracy.
  5. Kierowca Kat C