Dolnośląskie

Koordynator pracy roznosicieli gazet reklamowych- Jelenia Góra

Jelenia Góra

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Twoje zadania:
Twoim zadaniem będzie kierowanie zespołem osób roznoszących materiały reklamowe, kontrola jakości roznoszenia gazet i odpowiedzialność za jakość kolportażu materiałów reklamowych.
Oczekujemy od Ciebie:
&#8226; Uczciwości, samodzielności, rzetelności, odpowiedzialności.
&#8226; Dysponowania samochodem.
&#8226; Dyspozycyjności we wtorki i środy.
&#8226; Dostępu do komputera i Internetu.
&#8226; Podstawowej znajomość obsługi pakietu MS Office.
&#8226; Mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób.
Zapewniamy Ci:
&#8226; Dodatkowe zajęcie i możliwość współpracy ze stabilną, dynamicznie rozwijająca się firma (ok.10 godzin tygodniowo).
&#8226; Miesięczną zapłatę uzależnioną od wielkości przydzielonego obszaru.
&#8226; Umowę zlecenie na czas nieokreślony.

Prosimy o przesłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska i miejsca pracy na wskazany adres. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Styczen, 2017  15:59

Identyfikator: 602546

Wyświetleń: 2986