Dolno¶l±skie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Hostessa - degustacja pieczywa

Jawor

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Jawora kandydatów na stanowisko:

Hostessa - degustacja pieczywa - praca dorywcza dla uczniów i studentów zaocznych

Opis stanowiska:
- samodzielne prowadzenie akcji promocyjnej
- promowanie i zachêcanie do kupna produktów

Od kandydatów oczekujemy:
- ksi±¿eczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
- osoby do 26 roku ¿ycia posiadaj±ce status ucznia lub studenta
- dyspozycyjno¶æ od pn.-sob. ( od godz. 8:00 do godz. 18:00 )
- chêci do pracy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia
- umowê zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o wys³anie swojej aplikacji na adres rekrutacja.legnica@mrjob.pl/ w tytule maila prosimy o wpisanie HOS/LEG/2014

Wiêcej informacji oraz og³oszeñ znajd± Pañstwo na naszej stronie mrjob.pl/

Prosimy o za³±czenie klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).&#8221;

Og³oszenie dodane: Czwartek, 30 Pazdziernik, 2014  16:19

Identyfikator: 527503

Wy¶wietleñ: 2909

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Degustacja Whisky Old St.andresw/ WstÊp Wolny
  2. Hostessa na Akcje Promocyjn±
  3. Hostessa Leszno
  4. Hostessa ¦roda Wielkopolska
  5. hostessa/promotor