Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Technik UR

Biskupice Podgórne

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obowiązki:
&#8226; Bieżące przeglądy, konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń linii produkcyjnych
&#8226; Utrzymanie technicznej ciągłości produkcji w zakresie mechanicznym, elektrycznym
&#8226; Prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

Wymagania:
&#8226; Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
&#8226; Wykształcenie techniczne
&#8226; Minimum 2 letnie doświadczenie z maszynami do przetwórstwa tworzyw sztucznych
&#8226; Umiejętność czytania rysunku technicznego
&#8226; Uprawnienia SEP 1KV oraz suwnice
&#8226; Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Pracę w międzynarodowej firmie
&#8226; Możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie dodane: Piatek, 16 Wrzesien, 2016  14:23

Identyfikator: 593355

Wyświetleń: 2096