Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji

Ścinawa

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej ze Ścinawy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsca pracy - Ścinawa
NR REF. S/59/17

Obowiązki na stanowisku pracy:

-wykonanie elementów imitacyjnych(kamień) z gotowych form,
-pakowanie towaru.

Od kandydatów oczekujemy:

-dokładności,
-dyspozycyjności (wyjazdy do pracy za granicą)
-motywacji do pracy,
-prawo jazdy kat. B,
-podstawową znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia w produkcji elementów imitacji kamienia,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.&#8221;

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 06 Marzec, 2017  12:42

Identyfikator: 606794

Wyświetleń: 2542