Dolnośląskie

Pracownik ds. Utrzymania Czystości praca dla osób niepełnosprawnych Costa Coffe kawiarnia

Warszawa

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Pracownik ds. Utrzymania Czystości
praca dla osób niepełnosprawnych
Costa Coffe kawiarnia
Obowiązki:
- sprzątanie ze stolików
- mycie i wyparzanie porcelany.
- utrzymywanie w czystości kawiarni
- praca stojąca, w ruchu
Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (bez nocek)
- komunikatywność (otwartość, uśmiech)
- brak ograniczeń ruchowych.
- chęć do pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące). Potem kolejne umowy o pracę na czas określony.
- karta zniżkowa do kawiarni Costa Coffee (75% zniżki na kawę).
-ekwiwalent za uniform 300zł netto/mies
-dofinansowanie do urlopu &#8211; raz w roku
- bony na święta Bożego Narodzenia
- wynagrodzenie 2000 pln brutto
Miejsce pracy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail:
b.wroblewska@obpon.pl/
lub kontakt pod numerem tel 601 092 654
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).&#8221;
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Grudzien, 2016  13:06

Identyfikator: 601007

Wyświetleń: 2657