Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Ochrony - Środa Śląska/Komorniki

Środa Śląska

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy

Zakres zadań:
&#8226; ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
&#8226; kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
&#8226; monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
&#8226; sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Wymagania:
Poszukujemy osób:
&#8226;niekaranych,
&#8226;potrafiących pracować zespołowo,
&#8226;komunikatywnych,
&#8226;o wysokiej kulturze osobistej,
&#8226;dyspozycyjnych.

Mile widziane:
&#8226;doświadczenie w pracy w ochronie,
&#8226;znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę na pełny etat, plus płatne nadgodziny,
&#8226; konkurencyjne wynagrodzenie,
&#8226; jasny i przejrzysty system premiowania,
&#8226; możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
&#8226; rozbudowany pakiet szkoleń,
&#8226; ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
&#8226; dofinansowanie do karnetów sportowych,

Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 690-101-257

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

https://https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=04f0642fb2ac4128a4e4ae308275a540 »

Kliknięcie przycisku &#8222;Wyślij&#8221; oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 12 Kwiecien, 2019  10:31

Identyfikator: 655442

Wyświetleń: 2106