Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pakowacz

Świdnica

Firma Work Express dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Pakowacz.

Zadania:
- pakowanie liczników zgodnie z wymaganiami klienta.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- gotowość na pracę w systemie 3-zmianowym (8 godzin na dobę)
- motywacja i zaangażowanie do pracy
- odpowiedzialność i punktualność

Oferujemy:
-praca w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie + premie

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie aplikacji na adres wroclaw@workexpress.pl/ z wpisanym w tytule maila nr ref. Pakowacz/Świdnica/11

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Kwiecien, 2011  14:46

Identyfikator: 301125

Wyświetleń: 2885