Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Wtryskarek

Biskupice Podgórne

Typ ogłoszenia: Dam Prace

INDUSTRIAS ALEGRE POLAND Sp. z o.o
Industrias Alegre, to istniejąca od ponad 50 lat na globalnym rynku Firma, o bardzo mocno ugruntowanej pozycji w sektorze motoryzacyjnym, jako wiodący wytwórca i bezpośredni dostawca elementów z tworzyw sztucznych dla producentów największych światowych Marek samochodów. Firma posiada na świecie kilka lokalizacji produkujących części, jej centrala zlokalizowana jest w Hiszpanii, a swoje produkty sprzedaje do ponad 20 krajów.
W związku z globalnym dynamicznym rozwojem, otwarciem nowej fabryki w Biskupicach Podgórnych oraz rozpoczęciem pierwszej wstępnej fazy rekrutacji poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WTRYSKAREK
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Wymagania:
1. Mile widziani kandydaci z doświadczeniem na produkcji w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
2. Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
3. Umiejętność pracy w zespole,
4. Zaangażowanie,
5. Sumienność i dokładność.

Obowiązki:
1. Praca przy wtryskarkach (odbiór komponentów po wtrysku, kontrola jakości zgodnie z dokumentacją, operacje montażowe, pakowanie)
2. Raportowanie wymaganych informacji zgodnie z przyjętym systemem organizacyjnym
3. Przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w Firmie

Oferujemy:
1. Pracę na pełen etat, w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
2. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
3. Bardzo wysoką kulturę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres e-mailowy:
rekrutacja@ialegre.com
bądź dostarczenie swojego życiorysu bezpośrednio do naszego zakładu zlokalizowanego przy ulicy Współpracy 7 w Biskupicach Podgórnych (była fabryka Alma Wrocław, między Chung Chong, a LAPP KABEL).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Industrias Alegre z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)&#8221;.
Informujemy, że Administratorem danych jest Industrias Alegre z siedzibą w Biskupicach Podgórnych przy ul. Współpracy 7.
Dane gromadzone są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Lipiec, 2016  15:52

Identyfikator: 587723

Wyświetleń: 2224