Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Malarz konstrukcji stalowych

Głogów

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

NR REF. S/129/17
Miejsce pracy: Głogów (Huta Miedzi)

Obowiązki na stanowisku pracy:

- malowanie agregatem malarskim,

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe jako malarz ,
- dokładność,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie,
- możliwość stałego zatrudnienia,
- pracę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.&#8221;

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Wrzesien, 2017  15:40

Identyfikator: 620349

Wyświetleń: 8547