Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Magazynu

Bielany Wrocławskie

Eurocash Serwis (Grupa Eurocash) lider sprzedaży produktów impulsowych oraz wyrobów tytoniowych, poszukuje kandydatów na poniższe stanowisko:

KIEROWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Kluczowe zadania:

&#8226; Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu (m.in. tworzenie grafików pracy, podział zadań, egzekwowanie przestrzegania procedur) oraz motywowanie do osiągania wysokiej efektywności pracy
&#8226; Organizowanie i nadzorowanie pracy Magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami.
&#8226; Terminowa realizacja zamówień.
&#8226; Dbałość o poprawność stanów magazynowych.
&#8226; Obsługa reklamacji wewnętrznych oraz zewnętrznych.
&#8226; Przyjęcia towaru.
&#8226; Przeprowadzanie inwentaryzacji całościowych zgodnie z procedurami oraz terminami.

Idealny Kandydat powinien:

&#8226; Posiadać minimum średnie wykształcenie.
&#8226; Posiadać wiedzę z zakresu gospodarki magazynowej, procesów magazynowych, funkcjonowania magazynu w firmie dystrybucyjnej/handlowej.
&#8226; Posiadać Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania.
&#8226; Sprawnie obsługiwać komputer w zakresie użytkowania programów niezbędnych do pracy
&#8226; Bardzo dobrze organizować pracę własną
&#8226; Być Dokładny, odpowiedzialny, uczciwy

Na tym stanowisku zapewniamy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
&#8226; Miłą atmosferę i dobre warunki pracy.
&#8226; Pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji: list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 13 Czerwiec, 2016  13:12

Identyfikator: 584812

Wyświetleń: 2380