Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kelner/ka Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Agencja pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego Euro-kontakt (nr lic. 12458), poszukuje dla naszego klienta na terenie Niemiec osób na stanowisko:

Kelner

Obowiązki:

Serwowanie napojów i potraw, nakrywanie i sprzątanie ze stołów, obsługa gości restauracji

Oczekiwania:

Doświadczenie
Znajomość języka niemieckiego &#8211; mile widziana

Oferujemy:
Zakwaterowanie
Dobre zarobki
Możliwe nadgodziny

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: praca@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 531 598 055.

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Sierpien, 2016  14:16

Identyfikator: 589980

Wyświetleń: 3111