Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista Ubezpieczeniowo-Finansowy

Wrocław

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- samodzielność i przedsiębiorczość
- umiejętności interpersonalne
- zainteresowanie karierą w branży finansowej

Obowiązki:
- pozyskiwanie i obsługa Klientów
- profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych
- planowanie i organizacja spotkań biznesowych z Klientami
- realizacja celów sprzedażowych

Oferujemy:
- atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie
- profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe
- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa itp.)
- wsparcie Menedżera
- dla najlepszych &#8211; szybką ścieżkę awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dołączenie klauzuli: &#8221;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Marzec, 2015  16:07

Identyfikator: 541702

Wyświetleń: 3631