Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Kadr- - umowa na zastępstwo

Wrocław

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Progresso sp. z o.o. dla swojego Klienta, przodującej firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr &#8211; umowa na zastępstwo
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- prowadzenie firmy w obszarze kadrowo- płacowym
- prowadzenia akt osobowych
- sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych
- sporządzanie świadectw pracy, deklaracji i zaświadczeń dla pracowników
- naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac
- prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- mile widziane doświadczenie w obsłudze pracowników w firmie produkcyjnej
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość języka włoskiego

Oferujemy:
-umowę na zastępstwo
- atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość rozwoju zawodowego
[Certyfikat MPiPS 4001/1A]

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: kadry@progresso.net.pl/
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Więcej informacji pod numerem telefonu: (071) 78 33 212
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
[Certyfikat MPiPS: 4001/1A]

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 17 Pazdziernik, 2011  12:50

Identyfikator: 348029

Wyświetleń: 2359