Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowy / a

Wałbrzych

Hunter Wild Sp. z o.o. jest nowoczesną, renomowaną firmą, należącą do Grupy Kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA S.A.. Nasza firma specjalizuje się w skupie i przerobie zwierzyny łownej. W obecnej chwili poszukujemy pracowników na stanowisko:
KSIĘGOWY/A

Opis stanowiska:
&#8226; Wykonywanie zadań w zakresie księgowości finansowej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i standardami
&#8226; Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
Oferujemy:
&#8226; Umowę na zastępstwo w pełnym etatacie
&#8226; System pracy jednozmianowy
&#8226; Wynagrodzenie miesięczne 1800 zł/brutto
&#8226; Miłą atmosferę pracy
Wymagania
&#8226; Wykształcenie kierunkowe &#8211; ekonomiczne średnie lub wyższe
&#8226; Umiejętność obsługi Windows i MS Office
&#8226; Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
&#8226; Systematyczność i dokładność
KONTAKT
a.pietraszek@pkmduda.pl/
Hunter Wild Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 83
58-309 Wałbrzych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem &#8222;K/Hunter&#8221;

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Wrzesien, 2011  09:24

Identyfikator: 341780

Wyświetleń: 4635