Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca finansowy

Wrocław

Dla naszego klienta- jednej z największych firm leasingowych w Polsce, zajmującej się leasingiem samochodów, maszyn, urządzeń oraz sprzętu biurowego, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania i wyzwania na stanowisku:
&#8226; realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na lokalnym rynku,
&#8226; inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy,
&#8226; budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami,
&#8226; identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
&#8226; profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu.

Od kandydatów oczekujemy:
&#8226; doświadczenia w sprzedaży usług bankowych- warunek konieczny (minimum 2 lata),
&#8226; wykształcenia min. średniego,
&#8226; znajomości podstawowych zagadnień związanych z finansami
&#8226; wysokiej motywacji do działania i osiągania wyników,
&#8226; umiejętności pracy pod presją czasu,
&#8226; samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
&#8226; wysokiej kultury osobistej,
&#8226; prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; umowę o pracę
&#8226; możliwość rozwoju w ramach struktur sprzedaży,
&#8226; wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi,
&#8226; profesjonalny system szkoleń,
&#8226; opiekę medyczną,
&#8226; pakiet sportowo-rekreacyjny,
&#8226; naukę języka angielskiego,
&#8226; narzędzia do realizowania celów sprzedażowych (samochód, laptop, telefon komórkowy)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

W treści wiadomości proszę wpisać: Doradca finansowy (Wrocław)

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 03 Lipiec, 2013  12:02

Identyfikator: 466524

Wyświetleń: 4040