Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta Euro Bank S.A. Dzierżoniów

Dzierżoniów

Witajcie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w naszym oddziale w Dzierżoniowie
Jeżeli jesteś osobą otwartą na wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi i lubisz uczyć się nowych rzeczy &#8211; jest to praca dla Ciebie!

Zadania:
&#8226; sprzedaż produktów bankowych
&#8226; realizacja indywidualnych planów sprzedaży
&#8226; prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami)
&#8226; wstępna weryfikacja wniosków kredytowych
Wymagania:
&#8226; doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
&#8226; mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
&#8226; dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
&#8226; wysokie zdolności komunikacyjne
&#8226; nastawienie na budowanie pozytywnych relacji z klientami
&#8226; wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
&#8226; pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
&#8226; stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
&#8226; przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
&#8226; prywatną, bezpłatną opiekę medyczną
&#8226; profesjonalne, bezpłatne szkolenia
Zainteresowane ofertą osoby zapraszamy do przesłania aktualnego CV poprzez stronę internetową eurobank.pl/ -> zakładka "Kariera"

Lub za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego:
system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1a556083563a439d9d0455fe83eb37ef

Pozdrawiamy!
Zespół Rekrutacji

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Lipiec, 2016  10:44

Identyfikator: 587667

Wyświetleń: 2137