Dolnośląskie

zmień miasto

Managerka klubu

Wrocław

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Miejsce pracy: Wrocławski rynek

Opis stanowiska:

• Zarządzanie czasem pracy podległych pracowników

• Kierowanie pracą zespołu w celu osiągnięcia możliwie, jak najlepszych wyników zgodnie z

normami jakościowymi i ilościowymi

• Motywowanie zespołu

• Monitorowanie pracy indywidualnej i zespołowej w oparciu o wyznaczone cele.

• Nadzorowanie jakości i wydajności pracy zespołu ­ wprowadzanie zmian i ulepszeń

• Przygotowywanie wszystkich niezbędnych raportów odnośnie wydajności i jakości

Wymagania:

• Doświadczenie w zarządzaniu pracą

• Umiejętność pozytywnego motywowania zespołu

• Co najmniej dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

• Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu

• Zdolności interpersonalne­ otwartość, kreatywność, poczucie humoru

Oferujemy:

• Kompleksowe szkolenia

• Ruchomy czas pracy

• Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Luty, 2015  15:11

Identyfikator: 538618

Wyświetleń: 5569