Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pewne zatrudnienie!!!

Legnica, ZŁotoryja, Jawor,lubin,chojnÓw

W związku z dotacjami UE oraz rozszerzeniem działalności poszukujemy 6 mężczyzn na stanowisko przedstawiciela handlowego.
Obowiązki:
&#8226; Realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych
&#8226; Utrzymywanie dobrych kontaktów z obecnymi klientami
&#8226; Pozyskiwanie nowych klientów
Kwalifikacje:
&#8226; Wykształcenie min. Średnie
&#8226; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
&#8226; Silna motywacja do pracy
&#8226; Komunikatywność
&#8226; Zdolności organizacyjne
&#8226; Prawo jazdy kat. B mile widziane
&#8226; Uczciwość i sumienność
Oferta:
&#8226; Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z tradycjami
&#8226; Motywacyjny system wynagrodzenie ( stała+prowizje)
&#8226; Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z CV na adres t.mikuda@****
Prosimy także, w temacie e-mail nazwę miasta-miejsce zamieszkania.
Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 15 Kwiecien, 2011  15:27

Identyfikator: 297549

Wyświetleń: 9473