Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Tokarz Konwencjonalny

Poznań

Agencja Zatrudnienia KS Service dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

TOKARZ KONWENCJONALNY
miejsce pracy: Bugaj k. Poznania

Zadania:
Obsługa tokarek konwencjonalnych, obróbka głównie rur aluminiowych i prętów stalowych. Toczenie zgrubne i pod szlif.

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
- doświadczenie w doborze narzędzi skrawających,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr i średnicówka),
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy przy obsłudze tokarek konwencjonalnych,
- czytanie rysunków technicznych,
- mile widziane doświadczenie w toczeniu długich elementów (tokarki z podtrzymką) oraz w pracy z tokarkami z liniałem,
- mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat,
- pracę 2 zmianową w godz. 6-14, 14-22
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres poznan@ksservice.eu z dopiskiem " Tokarz konwencjonalny" oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt telefoniczny pod numerem 61 865 00 30.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 25 Pazdziernik, 2010  09:15

Identyfikator: 239706

Wyświetleń: 34901