Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Technicznych

Wałbrzych

Nasz Klient to nowoczesna, innowacyjna firma z branży automotive wyznaczająca standardy w dziedzinie wyposażenia wnętrz najbardziej ekskluzywnych marek samochodów, tj. AMG, Maybach, Porsche, Audi, BMW, Mercedes.
Najwyższa jakość tworzonych elementów oraz dbałość o każdy szczegół to cechy rozpoznawcze firmy.

Specjalista ds. Technicznych w Dziale Rozwoju

Oferujemy:

-Umowę o pracę
-Pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
-Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
-Pracę nad ekskluzywnymi produktami
-Doskonalenie j. obcego w codziennej pracy
-Przyjazną atmosferę, którą zapewnia kultura organizacyjna firmy

Oczekiwania wobec Kandydata:

-Wykształcenie min. średnie techniczne,
-Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
-Umiejętność posługiwania się programami Autocad (Catia, Cimatron)
-Wiedza i doświadczenie w zakresie zastosowań automatyki i pneumatyki (różne systemy sterowania),
-Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
-Prawo jazdy kat B
-Gotowość do podróży służbowych

Zakres obowiązków:

Specjalista ds. Technicznych wspomaga Kierownika Działu Rozwoju pod względem technicznym, w szczególności:

- Planuje, projektuje i doskonali procesy wytwórcze,
- Opracowuje Lay-out nowych procesów,
- Planuje niezbędne prace budowlane, inne dostosowawcze i je nadzoruje,
- Planuje niezbędne maszyny i wyposażenie produkcyjne, organizuje ich wykonawstwo i dokonuje technicznego odbioru,
- Nadzoruje wdrażanie nowych technologii,
- Bierze aktywny udział w opracowaniu i realizacji planów inwestycji i dużych zadań remontowych,

Prosimy o nadesłanie aktualnego życiorysu (CV) na adres: katarzyna.kuppe@icpersonnel.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Styczen, 2013  14:22

Identyfikator: 434059

Wyświetleń: 3172