Dolnośląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator WÓzka WidŁowego

Złotoryja

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Agencja Zatrudnienia HERSTER (nr cert.10712)
poszukuje dla swojego Klienta w Legnicy kandydatów na stanowisko:
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Miejsce pracy &#8211; Złotoryja
OPIS STANOWISKA PRACY:
Załadunek i rozładunek produktów
Obsługa wózka widłowego
Prace magazynowe
Praca w systemie 2 zmianowym

WYMAGANIA:
Wysoka motywacja do pracy
Uprawnienia na wózki widłowe
Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

OFERUJEMY:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (docelowo zatrudnienie w firmie Klienta)
Atrakcyjne wynagrodzenie
KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl/, w tytule maila wpisując: Operator Wózka Widłowego
tel. 727239265

Prosimy o załączenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Wrzesien, 2017  13:26

Identyfikator: 621006

Wyświetleń: 2486